Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вітання з Великоднем!

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христового! Великдень — найдобріше та найсвітліше свято. Воно приходить до нас разом зі справжньою весною, символізуючи оновлення та відродження.

В ці дні серця людей сповнюються радості й любові до ближніх, а у душах пробуджуються надії та сподівання на краще майбутнє. Нехай же світле Великоднє свято покладе початок новим перемогам і звершенням у вашому житті, подарує щастя і спокій кожній родині, мир та єдність нашій країні.

Нехай многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо району та держави. Нехай воскресне у ваших душах усе найкраще на землі – непохитна віра, щира відданість і вічна любов.

Господньої милості, підтримки у добрих починаннях,  миру та взаєморозуміння кожній родині. Бажаю всім щастя і радості, віри і благополуччя! Здоров’я вам і вашим родинам, мирного неба, любові, щастя, Божого благословення та непохитної віри у найкраще!

 

Христос Воскрес!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                        В.В.Мороз