Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Візит до медичних закладів Степненської сільської ради

19 грудня 2016 року голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир МОРОЗ разом з начальником відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергієм Ткаченко та головним лікарем КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мар’їнського району» Тетяною Неліпою взяли участь в урочистому відкритті після поточного ремонту фельдшерського пункту КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мар’їнського району» в с.Водяне.

В приміщенні будівлі відремонтовано прийомний кабінет фельдшера, маніпуляційний та оглядовий кабінет, придбано нові електричні панелі для опалення, медичне обладнання та медичні меблі. Фельдшерський пункт забезпечений лікарськими препаратами, дезінфікуючими засобами.

Відкриваючи фельдшерський пункт, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир МОРОЗ відмітив важливу роль надання медичної допомоги у віддалених дільницях та створення якісних умов праці медичних працівників на селі.

Начальник відділу охорони здоров’я Сергій Ткаченко зауважив, що протягом останнього часу значно покращились умови праці медичних працівників амбулаторій, ФАПів та ФПів, оснащеність їх меблями, медичними приладами, інструментарієм та медикаментами.

dsc09257

dsc09282

dsc09267

dsc09273

dsc09283

Також голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир МОРОЗ відвідав і Степненську амбулаторію загальної практики сімейної медицини,  де проінспектував, як виконаний поточний ремонт покрівлі та часткова заміна вікон і дверей, оглянув газовий котел, придбаний для належної роботи системи опалення, медичні меблі і меблі для кабінету прийому лікаря (столи, шафи, кушетка медична, стільці).

У ході візиту очільник району поспілкувався з медичним персоналом закладів, поцікавився забезпеченням медикаментами, температурним режимом в приміщенні.  Переконався, що на сьогодні медичні заклади Степненської сільської ради забезпечені всім необхідним та знаходяться в належному стані.

dsc09307

dsc09290

dsc09306

dsc09297