Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Візит керівництва Державної служби зайнятості до Мар’їнського району

21 листопада в.о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко у супроводі директора Донецького обласного центру зайнятості Валентини Рибалко з робочим візитом завітав до Мар’їнського району.

В Мар’їнському районному центрі зайнятості він зацікавився станом ринку праці району, результатами роботи центру зайнятості щодо працевлаштування населення в тому числі з компенсацією витрат роботодавцям на оплату праці за працевлаштованих внутрішньо переміщених безробітних та з  компенсацію єдиного внеску роботодавцям, організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру, поспілкувався з клієнтами центру зайнятості. Валерій Ярошенко мав змогу побачити, як проходить тестування учнів загальноосвітньої школи на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа», поспілкувався з учнями та поцікавився, чи допомагає це тестування у виборі майбутньої професії. Він познайомився з Тетяною Бобковою, директором загальноосвітньої школи №5, в приміщенні якої знаходиться Мар’їнський районний центр зайнятості та висловив слова подяки за підтримку та розуміння.

Також Валерію Ярошенко презентували роботу Центру розвитку підприємництва «Консалтингового центру», метою якого є підтримка тих, хто вирішив відкрити власну справу. Під час презентації цього центру він поспілкувався з переможцем грантової програми «Людина в біді» ФОП Мокрою Юлією, яка здійснює підприємницьку діяльність на лінії розмежування, займається мобільною доставкою гарячого харчування на блок-пост «КПВВ Мар’їнка». Валерій Ярошенко поцікавився перспективами її підприємницької діяльності, можливістю створення нових робочих місць та  укомплектування їх за сприянням служби зайнятості, запропонував подати заяву на участь у діючій грантовій програмі щодо підтримки малого та середнього бізнесу.

У дружній атмосфері Валерій Ярошенко поспілкувався з колективом. Він опікувався проблемами та поцікавився побажаннями фахівців. Керівник Державної служби зайнятості із вдячністю вручив Подяку Верховної Ради України начальнику відділу організації працевлаштування населення Шапошник Світлані за вагомий особистий внесок у формування і реалізацію державної соціальної та гуманітарної політики.

Свій візит Валерій Ярошенко продовжив в Мар’їнській районній державній адміністрації, районній військово-цивільній адміністрації, де зустрівся з головою Мар’їнської райдержадміністрації, керівником районної військово-цивільної адміністрації Володимиром Морозом. Під час зустрічі були обговорені питання щодо ролі та можливостей служби зайнятості у вирішенні проблемних питань ринку праці району та  питання щодо повернення Мар’їнського районного центру зайнятості в своє приміщення до міста Мар’їнка.  Також в райдержадміністрації він зустрівся з начальником відділу освіти  Мар’їнської райдержадміністрації Людмилою Зайцевою, обговорив питання спільної роботи з питань профорієнтації учнівської молоді та подякував за активну співпрацю.

Робочий візит пройшов у максимально насиченому форматі з плануванням подальшої ефективної роботи Мар’їнського районного центру зайнятості.

SAM_1620 SAM_1627 SAM_1608