Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Візит представників УВКБ ООН у справах біженців на КПВВ “Мар’їнка”

Сьогодні з робочим візитом до Мар’їнського району завітав голова Дніпропетровського офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Молусьо Момо.  У супроводі заступника голови Мар’їнської райдержадміністрації Володимира Шехірєва та представників Маріупольського офісу УВКБ ООН він відвідав КПВВ «Мар’їнка», де на місці зустрівся їз комендантом  ОБПК «Курахівка» Владиславом Кізіловим.

Молусьо Момо оглянув хід облаштування КПВВ, де наразі виконуються  роботи  із розширення території  та встановлення новітніх  модулів для громадян.  Також він поцікавився рівнем комфортності  контрольного пункту  для громадян, які перетинають лінію розмежування.

Слід зазначити, що роботи з облаштування КПВВ виконуються на замовлення Донецької облдержадміністрації та контролюються департаментом розвитку базових галузей промисловості та департаментом з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи.

За результатами візиту делегація представників УВКБ ООН у справах біженців відмітила, що роботи із облаштування КПВВ проводяться на належному рівні.

viber image6 viber image5 viber image3 viber image2