Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Вогонь скорботи в серці навіки

26 cічня 2018 року в приміщенні загальноосвітньої школи №2 м Мар’їнка працівники Мар’їнського районного Будинку культури провели літературно – музичну композицію з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту «Пам’ятати та ніколи не забувати».

Ведуча розповіла школярам про жахіття 20-го століття, про масові злочини проти людства під час Другої Світової війни. Усі присутні  хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто став жертвою злочинних вбивств фашистів у роки Другої Світової війни. Діти відповідали на запитання ведучої. Кожен з присутніх мав змогу висловити свою точку зору і поставити ведучій питання. Всі отримали змістовні відповіді.

IMG_3496 — копия

IMG_3506 — копия

26  січня   2018  року  в  фойє  Зорянського  СБСКП  для учнів загальноосвітньої школи до Міжнародного  дня  пам’яті  жертв  Голокосту була проведена година  історичної  пам’яті «Голокост – трагедія ХХ століття» з  метою  поглиблення  знань  з  проблемних тем історії, виховання  почуття  гуманності  та  формування  людського  співчуття  до  трагедії  Голокосту. Ведучі  худ.керівник  СБСКП  Наталія   Любач  та  зав.бібліотекою  Наталія  Харченко  ознайомили учнів з  історичними  документами   катастрофи  єврейського  народу  у  роки  Другої  світової  війни на території Україні. Наприкінці заходу присутні мали змогу переглянути відеофільм про катування  євреїв  на  Донеччині в роки війни. Вчитель  історії  Зорянської  ЗОШ Олена  Єрьоміна  доповнила  виступ  ведучих історичними фактами і підвела  підсумок  проведеного  заходу.

 Новый рисунок — копия

26 січня 2018 року о 12.00 Костянтинівський СБК разом з бібліотекою та народним музеєм провів вечір – спогад «Вогонь скорботи в серці навіки» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Вечір був проведений з метою нагадати молоді про історію та тяжкі роки своєї країни.

Завідуюча народним музеєм Сахно Л.М. розповіла про ті страшні події; про меморіал Бабиного Яру, інші місця упокоєння жертв нацизму, які несуть пам’ять про загиблих в століття, що це наша спільна біль.

Зберігаючи пам’ять про Голокост, ми рішуче заявляємо про неприпустимість повторення подібних злочинів у майбутньому.

Новый рисунок (1) — копия

Новый рисунок (2) — копия

27 січня Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. З метою виховання нацiональної свiдомостi молоді i людської гiдностi, вiдродження  духовностi, формування рис громадянина та поглиблення знань про iсторичний факт Голокосту 26 січня в Курахівському центрі культури і дозвілля пройшла інформаційна година з показом відеофільму «Діти з безодні».

DSCN4527 — копия

DSCN4528 — копия

27 січня 2018 року в музеї історії села Новомихайлівка відбулася година памяті “Свіча голокосту не згасне”. На заході для мешканців села було проведено бесіду про трагедію Голокосту, а також представлені фото та ксерокопії документів тих подій. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих.

DSCN3012 — копия

Події Голокосту стають «історією», яку ми не маємо права забувати. Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами.

26 січня 2018 року до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в загальноосвітній школі с.Успенівка був проведений виховний захід «Наша смерть – для вас пересторога!», в ході якого вчитель історії Ластовенко І.Г. розповіла учням про одну з найстрашніших та найтрагічніших сторінок в історії людства. Учнів вразили переглянуті документальні кадри. Під керівництвом шкільного бібліотекаря Артюх Л.В. учнями 9 класу була оформлена тематична виставка «Голокост. Ми пам’ятаємо!”».

У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі. Цю втрату ніяк не заповнити. Вже не запобігти, але нехай живе надія, що подібне більше ніколи не повториться! Будемо пам’ятати!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA