Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

На базі загальноосвітньої школи I-III ступенів із профільним навчанням № 10 Краматорської міської ради відбувся другий (очний) етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

У заході взяли участь 17 конкурсантів із різних міст, районів та об’єднаних територіальних громад області. До участі у другому (очному) етапі обласного туру конкурсу запрошено п’ятьох переможців заочного етапу Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» у 2019 році, у тому числі Андрій Малий – учитель фізичної культури Острівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який яскраво продемонстрував свої професійні навики. На уроці в 6-му класі з модуля «Баскетбол» він вдало використав для мотивації учнів 6-го класу приклади з життя видатних баскетболістів О. Леня та М. Джордана. Провів яскраву розминку за допомогою звичайних стільців та динамічної музики, постійно змінюючи темп та урізноманітнюючи вправи. Продемонстрував диференційований підхід, організувавши роботу учнів спеціальної групи з ігровим обладнанням; постійно акцентував увагу на здоров’язбережувальних технологіях та забезпечував питний режим на уроці за фітнес-технологією. Використовував рухливі ігри «Свій-чужий», «Число», «Влуч у м’яч», «Вгадай картку».

Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» пройшов у атмосфері дружньої співпраці, гарного настрою, уважного ставлення один до одного, відкриття та пошуку нового, а також показав  важливість виявлення та поширення інноваційного досвіду найкращих учителів щодо організації уроків фізичної культури в Новій українській школі.

waDOeDh

U2JCNGe

 

h3c6v3a