Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Всі новини

Зустріч з питання протидії домашньому насильству

22.03.2019
22 березня 2019 року до Мар`їнського району завітала начальник управління сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна.

Управління соціального захисту населення інформує

22.03.2019
Експрес-інформація про проведену роботу управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації

У Центрі комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» відбувся сеанс каністерапії

22.03.2019
21 березня 2019 року за ініціативи очільника групи цивільно-військового співробітництва «Максимільянівка» Степанюка С.Д. до Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м.Мар’їнка та до відділення закладу в м.Курахове завітали волонтери-кінологи з м.Павлоград, які разом з чотирилапими помічниками провели сеанс каністерапії.

Відновлення та розвиток житлово-комунального господарства району

21.03.2019
2014-2015 роки стали важким випробуванням для галузі житлово-комунального господарства. У містах Мар’їнка та Красногорівка повністю припинено газопостачання, питне водопостачання, практично не працює каналізаційна система, значні перебої у постачанні електроенергії, зруйнований житловий фонд. Головною задачею у цей період для райдержадміністрації стало недопущення соціальної та гуманітарної катастрофи та відновлення роботи систем життєзабезпечення в постраждалих населених пунктах.

Командувач Об’єднаних сил передав чотирьом госпіталям ортези для поранених бійців та медичне майно

21.03.2019
В рамках стратегічної гуманітарної ініціативи Командувача об'єднаних сил «Допомога Схід» до 4-х військових мобільних госпіталів у районі проведення операції передано гуманітарну допомогу медичного призначення на суму понад 500 тисяч гривень.

Підтримка підприємницьких ініціатив населення

21.03.2019
20 березня в Мар’їнському районному центрі зайнятості в рамках діяльності Консалтингового центру відбувся тренінг з основ бізнес-планування для майбутніх підприємців та підприємців, що прагнуть взяти участь у грантових проектах. В заході взяли участь представник управління економіки Мар’їнської райдержадміністрації, підприємці малого бізнесу Мар’їнського району та безробітні, які планують започаткувати власний бізнес.