Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Всі новини

Виїзний прийом громадян районним «мобільним соціальним офісом»

10.08.2020
10 серпня 2020 року спеціалістами управління соціального захисту населення Мар’їнської районної державної адміністрації було проведено виїзний прийом громадян районним «мобільним соціальним офісом» із застосуванням «мобільного кейсу» до Дачненської сільської ради.

Оголошення щодо проведення конкурсу на право оренди комунального майна

10.08.2020
Комісія КНП «ЦПМСД Мар’їнської районної ради» з проведення конкурсу на право оренди комунального майна оголошує конкурс та прийом пропозицій від претендентів на оренду нерухомого майна.

Вітання з Днем будівельника

9.08.2020
Вітання голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації з нагоди Дня будівельника

Президент України Володимир Зеленський відвідав Мар’їнку

7.08.2020
У Мар’їнці Президент України поспілкувався з місцевою владою та населенням. Про основні проблеми міста розповів голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Євген Данилюк.

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

7.08.2020
Згідно затвердженого переліку постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність, пункти 1 і 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» з 1 вересня 2020 року втрачають чинність, через що виплата допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку буде завершена.

В райдержадміністрації відбулася презентація проєкту «Донеччина -згуртована та безпечна»

7.08.2020
6 серпня 2020 року в райдержадміністрації відбулася презентація проєкту «Донеччина -згуртована та безпечна», організована благодійним фондом «Слов’янське серце» при співпраці з Головним управлінням Національної поліції України в Донецькій області.

Оголошення щодо проведення конкурсу на право оренди комунального майна

7.08.2020
Комісія КНП «ЦПМСД Мар’їнської районної ради» з проведення конкурсу на право оренди комунального майна оголошує конкурс та прийом пропозицій від претендентів на оренду наступного нерухомого майна: