Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Всі новини

Брифінг в Мар’їнському районному центрі зайнятості

19.02.2021
19 лютого директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака провела брифінг «Результати роботи Мар’їнського районного центру зайнятості у 2020 році та пріоритетні завдання на 2021 рік». До участі у заході були запрошені представники засобів масової інформації: журналісти електронного сайту Мар’їнської районної державної адміністрації та загальнополітичної газети Донецької області «Новини регіону».

Готуємось до співбесіди разом

18.02.2021
17 лютого фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості провели профконсультаційний семінар з техніки пошуку роботи для безробітних, які перебувають на обліку.

Інформація для операторів потужностей ринку, які займаються оптовою та роздрібною торгівлею харчовими продуктами

17.02.2021
Мар'їнське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області інформує про виявлення несанкціонованої речовини у насінні кунжуту.

Управління соціального захисту населення Мар’їнської райдержадміністрації інформує

15.02.2021
Уряд 03.02.2021 прийняв постанову Кабінету Міністрів України № 79 «Деякі питання призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», яка набула чинності 09.02.2021. Постановою затверджено Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю та перелік необхідних документів.

Понад 36,6 млрд грн передбачено у держбюджеті на підтримку населення щодо сплати за житлово-комунальні послуги

15.02.2021
Цьогоріч держава використає понад 36,6 млрд грн на підтримку населення щодо сплати за житлово-комунальні послуги.

В Україні створять Державну житлово-комунальну інспекцію з контролю якості комунальних послуг та економічного обґрунтування тарифів

15.02.2021
Державну житлово-комунальну інспекцію, яка контролюватиме якість комунальних послуг та економічне обґрунтування тарифів, створять в Україні. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.