Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Як отримати допомогу по частковому безробіттю у період карантину

03 червня 2020 року у Мар’їнському районному центрі зайнятості в режимі «online» за допомогою сервісу «Zoom» був проведений вебінар для роботодавців «Як отримати допомогу по частковому безробіттю у період карантину».

«Служба зайнятості закликає усіх роботодавців не звільняти людей та зберігати робочі місця. У разі вимушеного скорочення робочих годин для працівників звертайтеся до Мар’їнського районного центру зайнятості. Ми готові допомогти Вам подати пакет документів на отримання допомоги по частковому безробіттю.” – зазначила  директор Мар’їнського районного центру зайнятості Галина Бурлака.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості Валерія Доценко зауважила, що постановою визначено розмір допомоги по частковому безробіттю за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної зарплати. Ця допомога надаватиметься на період карантину, а також протягом 30 днів після його завершення. За отриманням цієї допомоги можуть звертатися роботодавці з числа малого та середнього підприємництва, а також фізичні особи-підприємці, які є застрахованими особами.

IMG-d4809465af69cb4095fdd1b029bb2cef-V — копия