Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Як отримати довідки з QR-кодом від пенсійного фонду україни за допомогою банківської картки?

Відтепер, у користувачів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України є можливість отримати довідки з QR-кодом (довідки форми ОК-5, ОК-7, довідки про страховий стаж, довідки про розмір пенсії тощо)  за допомогою платіжної картки  банків, що  використовують «Інтегровану систему  електронної ідентифікації».

  1. Для цього необхідно зайти на сайт вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України – portal.pfu.gov.ua, натиснути кнопку «Вхід», обрати вкладку «GOV ID». Вас буде перенаправлено до «Інтегрованої системи електронної ідентифікації», де необхідно обрати свій банк.
  2. Після авторизації, знайдіть вкладку «Комунікації з ПФУ» та оберіть пункт «Запит на отримання електронних документів».
  3. У вікні, що відкрилось, в електронному бланку оберіть необхідний «тип звернення» та заповніть всі обов’язкові поля (помічені зірочкою*), натисніть «Відправити до ПФУ».
  4. Стан розгляду Вашого звернення можна переглянути в розділі «Мої звернення» у лівому боковому меню.
  5. Для завантаження документа перейдіть до пункту «Документи відповіді» та натисніть зберегти.

Електронний документ з QR-кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.

Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR-кодом можна через вебпортал Пенсійного фонду України у розділі «Верифікація виданих документів».