Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Як передати показання електролічильника під час карантину?

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO піклується про своїх клієнтів і розробляє зручні сервіси для дистанційної передачі показань лічильника, що особливо актуально у період карантину. Повідомити дані мешканцям Донеччини слід до 3 квітня включно.

Нагадуємо, якщо клієнт не повідомить показання, нарахування у платіжці буде здійснено за середньодобовим споживанням. Відтак, сума до сплати може не відповідати обсягу електроенергії, який було фактично використано. Окрім постачальника, передати дані можна й оператору системи розподілу, до мереж якого підключено будинок.

Постачальник YASNO пропонує 4 зручних способи для передачі показань:

  • Особистий кабінет – потрібно внести дані в розділі «Показання лічильника» й натиснути кнопку «Розрахувати»;
  • форма зворотнього зв’язку на сайті YASNO – необхідно вказати ваше ім’я, адресу, номер особового рахунку, показання приладу обліку тощо;
  • особисті повідомлення на сторінці у Facebook;
  • контакт-центр за телефонами (095/067) 65 26 000, (0629) 52 60 00 – оператори на лінії приймають дзвінки з 7:00 до 21:00 без перерви та вихідних.

Аби убезпечити своїх клієнтів і працівників, постачальник YASNO перевів усі енергоофіси на дистанційну роботу. Тож передати показання лічильника через термінал самообслуговування тимчасово не можна.

«Ми розуміємо, що багатьом людям старшого покоління складно користуватися онлайн-сервісами, тому розробили можливість додавати до свого акаунту в Особистому кабінеті YASNO декілька особових рахунків та вносити показання та здійснювати платежі за рідних. Закликаємо клієнтів допомогти у вирішенні комунальних питань своїм батькам, бабусям, дідусям, сусідям літнього віку», – каже директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.