Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Як подати електронне звернення до Мар’їнської райдержадміністрації

Як подати електронне звернення до Мар’їнської райдержадміністрації

Відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» (набрав чинності 28 жовтня 2015 року) громадяни можуть подавати електронні звернення з використанням мережі Інтернет та засобів електронного зв’язку.

Електронне  звернення  до  Мар’їнської райдержадміністрації  можна подати  на адресу електронної пошти, а саме05420385_zv321458@mail.gov.ua або заповнивши форму «Електронна приймальна райдержадміністрації» на головній сторінці офіційного веб-сайту Мар’їнської райдержадміністрації (http://mar.gov.ua/zvernennya-2/ ).

Електронне звернення пишеться у довільній формі, але має відповідати вимогам Закону України «Про звернення громадян».

У зверненні необхідно:

– вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання;

– зазначити електронну поштову адресу, на яку можна надсилати відповідь, або інші засоби зв’язку;

– викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;

– зазначити дату та електронний підпис, у вигляді проставляння заявником прізвища, ім’я та по батькові у текстовому форматі в кінці електронного звернення.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів після його надходження.

Звертаємо Вашу увагу, що при листуванні електронною поштою Мар’їнська райдержадміністрація  не приймає та не може відправляти листи на адреси, зареєстровані на серверах Російської Федерації (наприклад, mail.ru, yandex.ru, rambler.ru тощо). Враховуйте це, вказуючи електронну адресу для листування.