Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Яскравий приклад успішного працевлаштування безробітного за допомогою Мар’їнського районного центру зайнятості

Для того, щоб допомогти людям з особливими потребами знайти своє місце у суспільстві та реалізувати себе у професійній сфері, спеціалісти Мар’їнського районного центру зайнятості організовують активні заходи та співпрацюють з роботодавцями. Так завдяки тісній співпраці з приватним підприємством «Будлідер» був успішно працевлаштован Білошицький Сергій – особа з інвалідністю.

Звернувшись до служби зайнятості, Сергій шукав підходящу роботу, і результат не забарився, бо хто шукає – обов’язково знаходить. З допомогою Мар’їнського районного центру зайнятості був запрошений на співбесіду до ПП «Будлідер» на посаду торговельного агента, та не зважаючи на фізичні обмеження був успішно працевлаштований на підприємство.

Спеціалісти Мар’їнського районного центру зайнятості  не тільки допомагають працевлаштуватися особам з інвалідністю, але також інформують всіх охочих громадян про стан ринку праці в Мар’їнському районі, надають послуги з професійної орієнтації, надають можливість отримати додаткову професійну освіту, а також сприяють самозайнятості жителів регіону.

 

За інформацією Мар’їнського РЦЗ