Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

YASNO суттєво спростив передачу показань електролічильника

Відтепер мешканці Донеччини можуть передати показання лічильника енергопостачальній компанії YASNO лише за 20 секунд на сайті компанії. Причому для цього мати обліковий запис в Особистому кабінеті чи авторизовуватись в ньому не потрібно. З новим сервісом кожен може допомогти швидко передати показання своїм рідним та знайомим людям літнього віку.

Щоб передати дані електролічильника на сайті YASNO, слід:

  • на головній сторінці yasno.com.ua натиснути «Передати показання лічильника»;
  • обрати свій регіон;
  • вказати енергоофіс (район), до якого належить ваша адреса;
  • зазначити особовий рахунок і свій контактний номер телефону;
  • обрати зонність лічильника та ввести його показання.

«Під час карантину енергоофіси постачальника YASNO обслуговують клієнтів тільки дистанційно. Компанія постійно вдосконалює власні онлайн-сервіси та створює нові можливості для швидкого та комфортного обслуговування. Закликаю всіх клієнтів – піклуйтесь про своїх рідних старшого віку, допомагайте їм з вирішенням подібних побутових питань, наприклад, щодо передачі показань лічильників онлайн. Також звертаємося до голів ОСББ з проханням розмістити у себе в під’їздах контакти постачальників комунальних послуг: електроенергії, води, тепла та газу для того, щоб мешканці будинку мали змогу легко та швидко вирішувати питання щодо отримання послуг та їх сплати», – акцентував Олександр Северін, директор YASNO в Донецькій області.

Нагадаємо, щомісяця YASNO приймає показання до 3 числа включно. Повідомляти дані важливо щомісячно, щоб сплачувати за фактично використану електроенергію, а не за обсягом середньодобового споживання.  Передати показання можна також в Особистому кабінеті, на сторінці у Facebook або за номерами контакт-центру YASNO (067/095) 65 26 000, (0629) 52 60 00. Показання також можна повідомити й оператору системи розподілу, до мереж якого підключене житло.

Завантажити (PDF)