Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

“Йде по землі святий Миколай”

19 грудня 2018 року в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району Донецької області в м. Мар’їнка з нагоди святкування Дня святого Миколая було проведено захід із соціально-культурної реабілітації «Йде по землі святий Миколай».

З щирими побажаннями та теплими словами звернувся до вихованців Центру, батьків та гостей свята голова Мар’їнської районної державної адміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз та подарував обладнання (колонку) для проведення в Центрі музичних занять.

Також зі святом вихованців Центру привітали заступник керівника Мар’їнської військово-цивільної адміністрації Людмила Радичук, представники Національної гвардії України, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бондаренко і подарували солодкі подарунки. З нагоди свята від імені голови Мар’їнської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Андрія Геревенка вихованці Центру отримали канцтовари.

Святкова програма із веселими конкурсами, іграми, піснями та віршами, підготована фахівцями Центру, волонтерами та представниками районного будинку культури, які завітали до вихованців Центру в образах Ангела та святого Миколая, допомогла дітям поринути в казку, справдити мрії, реалізувати власний творчий потенціал.

Копия (2) DSCN8555 Копия DSCN8531

Копия DSCN8546Копия DSCN8579

Копия viber image6

Копия viber image7