Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Юні натуралісти району подорожують Україною

З 17 по 22 жовтня 2017 року група гуртківців Мар’їнської станції юних натуралістів (Павлівської ЗОШ, Новоукраїнської ЗОШ, Костянтинівської ЗОШ, Катеринівська ЗОШ, Єлизаветівська ЗОШ) здійснили подорож – «Екологічними  стежками рідної України» за маршрутом м. Київ – м. Ковель – м. Володимир – Волинський – м. Луцьк – м. Київ, яка залишила незабутні враження та позитивні емоції.

В Києві зустрівши екскурсовода, група поринула у вир цікавої, насиченої автобусної екскурсії по місту та вражаюче дивовижної пішохідної екскурсії по Подолу. Дітей вражало все! Особливо велич монументу Батьківщина-мати, який видно практично з будь-якого кутка Києва. Діти побували на Андріївському узвозі, на якому придбали невеличкі сувеніри на пам’ять.

Далі подорожуючи потягом, група вирушила в найцікавішу подорож до Луцька. Прибувши в м.Ковель, розпочалася екскурсія в селі Колодяжному, в якому діти відвідали музей Лесі Українки, щоб побачити як жила велика поетеса, а також відчути, що надихало її на творчість. В експозиції музею та двох будинках садиби, де проживала сім’я Косачів зібрані матеріали і особисті речі, що є свідками  життя та творчості геніальної української поетеси Лесі Українки. Садиба оточена гарним парком і ставком. Саме тут восени, прогулянка групи, навівала романтичний настрій та надихнула на створення з листя чудові осінні букети.

Подорож  продовжили  до міста Володимир-Волинський в Успенський храм, яке розташоване на живописному березі річки Луга. Побувавши в Зимненському Свято-Горському Свято-Успенському монастирі, в якому знаходиться Чудотворна ікона Зимненської Божої матері, задоволена група дякувала екскурсоводу за цікаві розповіді та приємні враження.

19 жовтня вихованці в м.Луцьку поринули в цікаву подорож містом з історією більш чим 900 років, ознайомилися з трьома вежами замку Любарта, Піднімалися на В’їзну вежу та милувалися краєвидами міста з висоти пташиного польоту. Також діти оглянули експозиції єдиного в Україні музею дзвонів та музею – аптеки. Надзвичайне враження від Дубенського замка та таємничого Тараканівського форту.

 Ця чудова екскурсія залишила незабутній слід у наших серцях, подарувала такі яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться із пам’яті і пронесуться нами через усе життя.

Керівники гуртків Станції юних натуралістів Валянтік В.В., Корнєєва О.О.

IMG_2143

IMG_2155

IMG_2173

IMG_2231

IMG_2220