Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Юннати Мар’їнської районної станції юних натуралістів продовжують подорожувати «Екологічними стежками рідної України»

З 30 вересня по 7 жовтня вони подорожували по Львівській області. Поїздка організована з метою підвищення екологічної свідомості молоді, формувань сучасного світогляду з питань збереження природи.

Першою зупинкою була наскельна фортеця Тустань, яка розташована  на скелях пісковиках, висотою 85 метрів. Виникла ця оборонна споруда в ІХ столітті, як митний та оборонний пункт, укріплення контролювало  Соляний шлях, що проходив з Галичини в країни центральної Європи.

На другий день юннати мандрували по маршруту «Золота підкова Львівщини». Відвідали  три замки:  Олеський – найвідоміший замок Львівщини, Золочівський замок, Підгорецький  замок та   Підгорецький парк,  який належить до пам’яток садово-паркового мистецтва державного значення.

Третя зупинка – Львів, у дітей було враження, що  вони  повернулися  у часі на сто-двісті років тому, місто ніби завмерло перед ними  у часі. Старі будинки, що тісняться між собою з дивовижними  фасадами, затишні вулички, вимощені бруківкою, разом з чарівними ліхтарями створили  неповторні відчуття.

Гуртківці також побували в Карпатах де їх приваблювали своєю зеленню смереки та велетенські буки, дивовижні озера, стрімкі гірські ріки, діти  насолоджувались гірським повітрям.

По дорозі до Яремче  зробили зупинку в центрі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку.

Повертаючись додому потягом Львів-Київ  юннати мали можливість відвідати  в Києві ботанічний сад ім.Фоміна – де  познайомилися з безліччю  незнайомих дерев, кущів, квітів. Були в захваті від колекції хризантем. Познайомилися з Японською садовою архітектурою.

Подорож була цікавою та пізнавальною, вона дає можливість дітям пізнавати свою країну.

DSC05300 - копия

DSC05071

DSC05050

DSC04934

DSC05460