Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

З Днем медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі району!

Прийміть щирі вітання з професійним святом —

Днем медичного працівника!

 

В усі часи лікарська професія потребувала милосердя,  самопожертви, мужності, людяності, глибоких фахових знань та прагнення лікувати й рятувати людей. І сьогодні, коли весь світ бореться з COVID-19, ці людські та професійні якості лікарів стали надзвичайно важливими та необхідними, а роль медичного працівника стала найголовнішою у суспільстві.

Висловлюємо щиру вдячність медикам Мар’їнського району за те, що в складні часи ви виявляєте високу громадянську відповідальність та людську мужність, надаючи допомогу хворим в умовах підвищеного ризику для здоров’я, надмірного фізичного та психологічного навантаження.

Від душі бажаємо, щоб не закінчувалося те джерело, з якого ви черпаєте сили, щоб допомагати людям справлятися з їх недугами, долати перешкоди в боротьбі за здоров’я, підтримувати в них позитивний дух.

Міцного здоров’я вам,  миру, благополуччя, терпіння та витримки у нелегкій праці, професійних успіхів і людської шани. Нехай щастить на життєвому шляху, а  віра та оптимізм будуть вашими вірними супутниками!

Вітаємо з професійним святом!

 

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної-військово

цивільної адміністрації                                                                                 Є.І.Данилюк