Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

З Днем усиновлення

Шановні жителі району!

Доброта і любов — головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже, діти — це наша надія і наше майбутнє. Ми завжди повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.

Щорічно 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення, який співпадає із днем  християнського Свята Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння та великого терпіння.

Найщиріші слова поваги всім усиновлювачам, прийомним батькам, опікунам, піклувальникам, які здійснили подвиг милосердя і любові по відношенню до дітей. Ви подарували дітям сімейні цінності, затишок та почуття захищеності.

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, й до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Міцного здоров’я вам, миру, щастя, добробуту, взаємної любові та розуміння. Нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                                       Євген Данилюк