Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

З Днем визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників!

Дорогі ветерани! Шановні мешканці району!  

8 вересня – славна і пам’ятна дата. 77 років тому в  цей день Донеччина була остаточно звільнена від фашистських загарбників.

Сьогодні ми з вдячністю і сумом згадуємо про великий подвиг захисників, які відстоювали рідну землю, її незалежність. Як святиню ми бережемо пам’ять про самовідданість і стійкість визволителів, трудівників тилу, про післявоєнне покоління, яке відроджувало з руїн рідний край. Їхні імена – на меморіалах, пам’ятних знаках, а найголовніше – вони живуть в наших серцях. Ми в неоплатному боргу перед героями, які до останнього стояли на передовій та за лінією фронту, але залишилися на полі бою, і тими, хто повернувся живими.

Зараз це свято набуло нового змісту, адже українці знову мають боронити свою державу від агресора. І тому сьогодні ми гостріше розуміємо ціну перемоги предків.

Найтепліші слова вітання в цей день ми адресуємо ветеранам. Низько вклоняємось перед вашим подвигом і від усіх мешканців району бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту і затишку у ваших оселях.

Зі святом!

З повагою

Голова Мар’їнської

райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                                   Є.І.Данилюк