Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

З Днем вигнання нацистів з України

Шановні ветерани та жителі району!

 

Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну дату – 76 річницю вигнання нацистів з України.

Під час Другої світової війни на українській землі відбувалися страшні кровопролитні битви з ворогом, які забрали життя мільйонів людей. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим та відбудовувати країну з руїн.

Ми вшановуємо тих небагатьох визволителів, хто ще поруч з нами, хто звільнив Україну від нацизму і виховав покоління, яке здобуло незалежність для нашої держави і сьогодні відстоює її на сході країни. Саме мужність, героїзм, відвага фронтовиків є для них прикладом жертовності й віри у перемогу.

Щороку історична пам’ять повертає нас до героїчних, болючих та радісних днів для нашої країни. І цього святкового дня хочу побажати всім миру та злагоди, міцного здоров’я та довголіття, благополуччя і непохитної віри в щасливе майбутнє України!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної військово-

цивільної адміністрації                                                                                                                                Євген Данилюк