Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

З Новим роком!

 Шановні жителі району!

Щиро вітаю вас Новим роком!

2020 рік  був непростим, насиченим подіями та напруженою працею, але попри все, він збагатив нас життєвим досвідом, приніс нам нові здобутки, згуртував нас у боротьбі із пандемією. І, незважаючи на всі виклики сьогодення, наші незмінні духовні цінності – мудрість, оптимізм, сила духу та працьовитість стануть запорукою того, що всі негаразди ми обов’язково подолаємо.

Новорічне свято – це завжди нові сподівання на краще. Нехай рік, що приходить, здійснить ваші добрі надії і прагнення, буде щедрим на добрі справи, незабутні враження, дарує тепло рідних сердець, втілення творчих задумів та мрій.

Нехай  не згасає у ваших серцях віра в те, що новий рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя та впевненість у завтрашньому дні.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів, наснаги та витримки! Нехай 2021 рік подарує всім світлу надію і великі сили, здійснить всі добрі бажання і принесе мир та спокій нашій країні та кожній оселі!

 

З Новим роком!

 

Голова райдержадміністрації,

керівник районної

військово-цивільної адміністрації                                                                                            Євген Данилюк