Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

В м.Мар’їнка відбувся товариський матч за участю відомих футболістів

У суботу, 04 листопада 2017 року, в місті Мар’їнка відбувся товариський футбольний матч між командами Оперативної бойової прикордонної комендатури «Курахівка» та командою Батальйону поліції особливого призначення «Харків».

На боці команди ОБПК «Курахівка» грали відомі футболісти: Мирон Маркевич – український футболіст, півзахисник, нині тренер. Заслужений тренер України, перший та єдиний український тренер, який вивів футбольний клуб України у фінал Єврокубку та Володимир Єзерський – український футболіст і тренер.

Зустріч пройшла на ігровому полі спортивного майданчика із штучним покриттям Мар’їнської ЗОШ №1, який було нещодавно відкрито губернатором Донецької області Павлом Жебрівським. Вся гра йшла переважно в центрі поля, гольові моменти були як з боку ОБПК «Курахівка», так і з боку Батальйону поліції особливого призначення «Харків». Обидві команди виглядали на гідному рівні.

Товариський матч закінчився з рахунком 7:5 на користь ОБПК «Курахівка».

Треба відмітити, що даний футбольний матч був матчем відповіддю. І рішення провести його саме в місті Мар’їнка було не випадковим. Адже, останнім часом наше прифронтове містечко стає все більш схожим на спортивний центр району, до якого не лише приїжджають імениті спортивні зірки, а який і сам виховує майбутніх спортивних чемпіонів.

І цьому, всіляко сприяє обласне та районне керівництво. На сьогодні в м.Мар’їнка та м.Красногорівка, селах Новомихайлівка, Костянтинівка, Максимільянівка відкрито та функціонують спортивні майданчики із штучним покриттям, також для дітей побудовані спортивні майданчики з тренажерним  обладнанням. В майбутньому планується реалізація ще ряду проектів, які допоможуть підвищити спортивні результати наших юних спортсменів.

Сподіваємося, що подібні футбольні зустрічі будуть проводитися частіше, а участь в них зможуть приймати наші місцеві футбольні команди.

P1180057P1180093 P1180076 P1180058  P1180040 P1180037 P1180032

IMG_0048

IMG_0069

IMG_0082