Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

“Захисникам України присвячується”

12  та 13 жовтня  2018 року  в с.Зоряне відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

12 жовтня працівники Зорянського  СБСКП спільно з вчителями та учнями загальноосвітньої школи підготували для військовослужбовців Збройних Сил України концертну програму “Захисникам України присвячується”. Воїни в свою чергу запропонували дітям переглянути військове обмундирування. По закінченню свята працівники  Зорянського  СБСКП  запросили захисників на  чаювання  з  домашньою  випічкою.

Копия Новый рисунок

Копия Новый рисунок (1)

13 жовтня на території дитячого майданчика біля Зорянського СБСКП було проведено конкурсно-розважальну програму “Козацькі перегони”. Діти з радістю приймали участь у різноманітних змаганнях та конкурсах. А по закінченню організатори свята всіх учасників пригостили чаєм та солодащами.

Копия зор

Копия зоррисунок (1)

сайт

13 жовтня працівники  Галицинівського  СБК   Ромащенко І.А. та  Лисенко Л. В. підтотували тематичний  концерт «Щит і меч твій, Україно!». На заході були присутні секретар Галицинівської сільської ради Наталя Круподеря, мешканці села та військовослужбовці Збройних Сил України.

Копия SAM_7284

Копия SAM_7337

Копия SAM_7339

Копия SAM_7354

14 жовтня працівники Комунального культурно-освітнього закладу «Максимільянівський СБК» організували з нагоди святкування Дня захисника України тематичний захід «Жити –Україні служити».

В цей урочистий день голова Максимільянівської сільської ради Віктор Фінько щиро привітав зі святами мешканців села і військовослужбовців медичної роти та побажав міцного здоров’я, козацької мужності, наснаги у відродженні найкращих національних традицій, а нашій державі – миру та процвітання. Також до привітань приєднались працівники Будинку культури та побажали військовим незламної волі у подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу та звершення всіх мрій і побажань. Завершився захід святковим концертом, в якому прийняли участь учасники вокального ансамблю «Барвінок» та солістка  ансамблю «Краплинка» Поліна Кісіль.

Копия (4)

Копия (1)

Копия (3)

Копия (2)