Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Закриття чергової зміни військово-патріотичного спортивного наметового табору на базі відпочинку «Хвиля»

23 червня 2019 року відбулося закриття чергової зміни військово-патріотичного спортивного наметового табору на базі відпочинку «Хвиля»  (м.Курахове).

З вітальними словами до присутніх звернулися голова Мар`їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, народний депутат України Сергій Сажко та заступник Курахівського міського голови Роман Романець, які привітали дітей із закриттям зміни, відмітивши важливість роботи такого наметового табору для зайнятості дітей у канікулярний період та виховання справжніх патріотів своєї держави та висловили вдячність організаторам табору Михайлу Гладкому та Олегу Георгієву.

Необхідне обладнання для облаштування наметового табору було придбано на умовах співфінансування Донецької облдержадміністрації та Мар’їнської райдержадміністрації.

Цього року у наметовому таборі відпочило 43 дитини не лише з Мар’їнського району, а й з м.Вугледар, м.Селидове, м.Гірник, Великоновосілківського району, м.Краматорськ, м.Одеса, м.Лисичанськ.

 Із великим задоволенням діти демонстрували перед присутніми свої уміння, навички, які вони набули під час перебування у наметовому таборі.

 Діти, які проявили свої незвичні навички у військовій чи туристичній справі, були відзначені грамотами директора табору Олега Георгієва та голови правління Мар`їнської районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Михайла Гладкого, які їм урочисто вручили очільник району Володимир Мороз, народний депутат України Сергій Сажко та заступник Курахівського міського голови Роман Романець.

Народний депутат України Сергій Сажко, як той, який проходив службу у десантних військах, вручив голубі берети 9 дітям, які мужньо здолали усі перешкоди у різноманітних випробуваннях.

Чекаємо з нетерпінням на чергову зміну з 04 серпня 2019 року.

Ця оздоровча зміна пройшла за підтримки управління у справах сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання  облдержадміністрації, Мар’їнської райдержадміністрації, Курахівської міської ради, народного депутата України Сергія Сажка та Мар`їнської районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану.

Щиро дякуємо!

viber_image_2019-06-23_12-52-27 viber_image_2019-06-23_13-47-42

viber_image_2019-06-23_13-47-471 viber_image_2019-06-23_13-48-06