Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

15 травня 2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 137 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 121 заявнику, з них 43 заявникам на  призначення пенсії, 72 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог, 3 заявникам на призначення допомоги по безробіттю, 3 заявникам на призначення страхових виплат. 10 заявникам подовжено виплату пенсій. 6 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 5 заявникам на  призначення пенсії та 1 заявнику на призначення різних видів державних соціальних допомог.