Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

05 червня  2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної  адміністрації Лариси Кременьчуцької  відбулося  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 96 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо-переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 72 заявникам, з них 46 заявникам на  призначення пенсії, 25 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог, 1 заявнику на призначення страхових виплат. 7 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 6 заявникам на  призначення пенсії, 1 заявнику – на призначення різних видів державних соціальних допомог. 17 заявникам подовжено соціальні виплати.