Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

19 червня  2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 153 акта обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо-переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 129 заявникам, з них 36 заявникам на  призначення пенсії, 91 заявнику – на призначення різних видів державних соціальних допомог, 1 заявнику на призначення страхових виплат, 1 заявнику на призначення допомоги по безробіттю. 9 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 5 заявникам на  призначення пенсії, 4 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог. 15 заявникам подовжено соціальні виплати.