Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

26 червня  2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 103 акта обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо-переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 75 заявникам, з них 40 заявникам на  призначення пенсії, 33 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог, 2 заявникам на призначення допомоги по безробіттю. 14 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 8 заявникам на  призначення пенсії,6 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог. 14 заявникам подовжено соціальні виплати.