Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

17 липня 2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної  адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 132 акта обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 120 заявникам, з них 55 заявникам на  призначення пенсії, 63 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог, 2 заявникам на призначення допомог по безробіттю. 6 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог та пенсій з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 3 заявникам у  призначенні пенсії, 3 заявникам – у призначенні різних видів державних соціальних допомог. 6 заявникам подовжено виплати пенсій.