Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

20 липня 2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 249 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 206 заявникам, з них 108 заявникам на  призначення пенсії, 94 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог, 4 заявникам на призначення страхових виплат. 23 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог та пенсій з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 15 заявникам у  призначенні пенсії, 6 заявникам – у призначенні різних видів державних соціальних допомог, 2 заявникам – у призначенні допомоги по безробіттю. 20 заявникам подовжено виплати пенсій.