Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

31 серпня 2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної  адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 138 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо-переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 125 заявникам, з них 28 заявникам на  призначення пенсії, 1 заявнику на призначення допомог по безробіттю, 2 заявникам у призначенні страхових виплат, 94 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог. 7 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог, з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 3 заявникам у призначенні пенсії, 4 заявникам – у призначенні різних видів державних соціальних допомог. 6 заявникам подовжено соціальні виплати.