Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

07 вересня 2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 129 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо-переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 108 заявникам, з них 45 заявникам на  призначення пенсії, 2 заявникам на призначення страхових виплат, 61 заявнику – на призначення різних видів державних соціальних допомог. 18 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог, з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 10 заявникам у  призначенні пенсії, 1 заявнику у призначенні допомоги по безробіттю, 7 заявникам – у призначенні різних видів державних соціальних допомог. 3 заявникам подовжено соціальні виплати.