Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

25 вересня 2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.
В ході засідання було розглянуто 107 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо-переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 91 заявнику, з них 34 заявникам на  призначення пенсії, 1 заявнику на призначення допомоги по безробіттю, 56 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог. 12 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог, з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 7 заявникам у  призначенні пенсії, 5 заявникам – у призначенні різних видів державних соціальних допомог. 4 заявникам подовжено соціальні виплати.