Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

28 вересня 2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної  адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 101 акт обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 95 заявникам, з них 27 заявникам – на  призначення пенсії, 1 заявнику – на призначення допомоги по безробіттю, 2 заявникам  – на призначення страхових виплат, 65 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог. 4 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог, з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 3 заявникам – у  призначенні пенсії, 1 заявнику – у призначенні допомоги по безробіттю. 2 заявникам подовжено соціальні виплати.