Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

05 жовтня 2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної  адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 128 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 116 заявникам, з них 32 заявникам – на  призначення пенсії, 1 заявнику – на призначення страхових виплат, 2 заявникам – на призначення допомоги по безробіттю, 81 заявнику – на призначення різних видів державних соціальних допомог. 5 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог, з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 3 заявникам – у  призначенні пенсії, 2 заявникам – у призначенні різних видів державних соціальних допомог. 7 заявникам подовжено соціальні виплати.