Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

02 листопада 2018 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної  адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 191 акт обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 168 заявникам, з них 59 заявникам – на  призначення пенсії, 109 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог. 16 заявникам відмовлено у призначенні всіх видів державних соціальних допомог, з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат, з них 9 заявникам – у  призначенні пенсії, 5 заявникам – у призначенні різних видів державних соціальних допомог, 2 заявникам – у призначенні страхових виплат. 7 заявникам подовжено соціальні виплати.