Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

08 серпня 2017 року під головуванням керівника апарату Мар’їнської районної державної адміністрації Лариси Кременьчуцької відбулося  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

В ході засідання було розглянуто 154 акта обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо-переміщених осіб, з яких вирішено призначити соціальні виплати 153 заявникам, з них 46 заявникам на  призначення пенсії, 4 заявникам на призначення допомоги по безробіттю, 3 заявникам на призначення страхових виплат, 49 заявникам – на призначення різних видів державних соціальних допомог. 51 заявнику подовжено пенсії та всі види державних допомог. 1 заявнику відмовлено у призначенні пенсій та  всіх видів державних соціальних допомог  з причини відсутності за фактичним місцем перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальних виплат.