Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в Мар’їнському районі, посилення соціального захисту та врегулювання окремих проблемних питань 17 липня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Участь у засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Яцина, представник Курахівської міської ради Ганна Кобзар, фахівець районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Тетяна Любченко.

У ході  комісії розглянуто ряд питань стосовно можливості створення на території району дитячого будинку сімейного типу, участі у вихованні дитини того з батьків, який проживає окремо, та соціальному захисту прав малолітньої дитини. З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей. Членами комісії також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт.

DSC02805 копия

DSC02809 копия