Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

01 грудня 2016 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. Засідання провів заступник голови державної адміністрації Володимир Шехірєв.

Згідно порядку денного засідання розглянуто ряд питань щодо виконання опікунських  обов’язків опікунами, піклувальниками.

Розглянуті та затверджені звіти про стан утримання, виховання та навчання дітей, які виховуються в прийомній сім’ї.

Переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації.

Всі питання порядку денного були попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як запрошених, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. За підсумками розгляду вище зазначених питань  прийнято конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

У ході засідання було наголошено на тому, що всі районні служби працюють задля покращення умов життя та виховання дітей. Проте це можливо лише у тому випадку, якщо самі опікуни, піклувальники, прийомні батьки готові належно виконувати свої обов’язки і прислухатися до порад соціальних працівників.

dsc08863 dsc08869