Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

21 грудня 2016 року під керівництвом заступника голови Мар’їнської районної державної адміністрації Володимира Шехірєва відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний винесені питання щодо  майнових прав та інтересів неповнолітньої дівчини стосовно спадщини, яке вирішено на користь дитини,  щодо стану виконання батьківських обов’язків відносно своїх дітей. Сім’ї різні, але проблеми, на жаль, ті ж самі. Знову порушуються права дітей і необхідно шукати шляхи допомоги маленьким незахищеним громадянам. Було розглянуто питання повернення матері для подальшого виховання в сім’ї хлопчика 2011 року народження, котрий на даний час перебуває у Великоновосілківському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Члени комісії одноголосно прийняли рішення про недоцільність повернення дитини до родини. Також вивчалось питання щодо доцільності влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, до дитячого державного закладу на повне державне забезпечення.

Крім того  переглянуто та  затверджено індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації,  звіти про стан утримання, навчання і виховання прийомних дітей в прийомних сім’ях за підсумками 2016 року.

Робота комісії пройшла злагоджено, члени були одностайні у вирішенні усіх порушених питань.

dsc09383

dsc09380