Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання комісії з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги особі з інвалідністю І групи з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження

25 вересня 2018 р. під керівництвом в.о. голови Мар’їнської районної державної адміністрації, голови комісії Тетяни Збицької відбулося засідання комісії з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги особі з інвалідністю І групи з числа внутрішньо  переміщених осіб, які перемістилися з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, на якому розглянуто питання порядку денного:

– про надання одноразової грошової допомоги 1 особі з інвалідністю І групи з числа внутрішньо  переміщених осіб, які перемістилися з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

За підсумками засідання комісії вирішено призначити грошову допомогу особі з інвалідністю І групи з числа внутрішньо  переміщених осіб, які перемістилися з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.