Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання конкурсної комісії райдержадміністрації з перевірки достовірності інформації, зазначеної в конкурсній пропозиції, що подається інститутом громадянського суспільства

23 грудня  2019 року під керівництвом в.о.голови райдержадміністрації Тетяни Збицької відбулося засідання конкурсної комісії Мар’їнської районної державної адміністрації Донецької області з перевірки достовірності інформації, зазначеної в конкурсній пропозиції, що подається інститутом громадянського суспільства.

В ході засідання були узагальнені індивідуальні оціночні листи членів конкурсної комісії за результатами оцінки конкурсних пропозицій.

Також було підбито підсумки оцінки конкурсних пропозицій, складено їх рейтинг, визначено переможців конкурсу та обсягу бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) кожної програми (проекту, заходу).

 

ПРОТОКОЛ № 3 від 23.12.2019 року засідання конкурсної комісії Мар’їнської районної державної адміністрації Донецької області з перевірки достовірності інформації, зазначеної в конкурсній пропозиції, що подається інститутом громадянського суспільства