Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання Круглого столу на тему «Співпраця служби зайнятості та роботодавців з Чеською неурядовою гуманітарною організацією «Людина в біді»

Співпраця з гуманітарною організацією

В рамках реалізації положень Меморандуму, укладеного 15 листопада 2016 року між Донецьким обласним центром зайнятості та Чеською міжнародною гуманітарною організацією «Людина в біді», 18 січня в Мар’їнському районному центрі зайнятості відбулося засідання Круглого столу на тему «Співпраця служби зайнятості  та роботодавців з Чеською неурядовою гуманітарною організацією «Людина в біді» щодо грантів для створення нових робочих місць».

Мета заходу – стимулювання роботодавців до розширення і створення нових робочих місць та пом’якшення негативних економічних і соціальних наслідків для безробітних, що мешкають поблизу лінії розмежування.

У Круглому столі приймали участь представники підприємств та підприємці, які ведуть бізнес в Мар’їнському районі та співпрацюють з центром зайнятості, місцеві органи самоврядування, Управління соціального захисту населення Мар’їнської РДА,  представники Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк» та інші соціальні партнери.

Відкрила захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мар’їнського районного центру зайнятості Віра Макаренко. Під час виступу вона зосередила увагу на питаннях щодо співпраці центру зайнятості, роботодавців та соціального партнера – Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді» для підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, зокрема у створенні нових робочих місць.

Представник організації «Людина в біді» Роман Земляк презентував програму «Гранти на створення робочих місць», розповів про умови отримання, розмір гранту, цільове використання отриманих коштів. Учасники заходу жваво обговорювали можливості участі у конкурсі. Роман відповів на усі питання відносно даного проекту.

Багато учасників зацікавилися даним проектом  завдяки якому можна отримати фінансову підтримку для розвитку свого підприємства та економічного розвитку регіону. Сторони діалогу домовилися про тісну співпрацю, тож в найближчій перспективі спільна робота проекту «Людина в біді» щодо отримання грантів та створення нових робочих місць.

фото — копия

фото1 — копия