Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання “круглого столу”, присвячене Міжнародному дню людей з інвалідністю

Сьогодні, 04 грудня 2017 року, голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир МОРОЗ взяв участь в засіданні «круглого столу», який був організований Мар’їнською районною громадською організацією «Українська спілка ветеранів Афганістану» (воїнів-інтернаціоналістів) з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Як вже було зазначено, зустріч проходила у форматі «круглого столу», на якій керівники управлінь райдержадміністрації надавали відповіді присутнім на всі питання, які їх цікавили.

Так, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бондаренко поінформував присутніх щодо соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів. Вона зупинилася на основних моментах, а саме на можливості отримати безкоштовне санаторно-курортне оздоровлення учасниками бойових дій та інвалідами, та детально розповіла, які документи необхідно подати, аби стати на чергу для отримання путівки. Також вона відповіла на ряд питань, які хвилювали присутніх учасників «круглого столу».

Завідуючий Курахівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Мар’їнського центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Корнійчук розповів, які вживаються заходи для поліпшення медичного обслуговування ветеранів-інтернаціоналістів.

Про пенсійне забезпечення воїнів-інтернаціоналістів повідомила  заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Мар’їнському районі Надія Шапочка. Зокрема, вона надала роз’яснення з приводу змін в пенсійному законодавстві, перерахунку пенсій інвалідам та ін..

Учасники зустрічі обмінялися думками з очільником району Володимиром Морозом щодо соціального захисту воїнів-афганців, сучасного стану патріотичного виховання молоді та ряду проблемних питань.

Наприкінці заходу були вручені подарунки інвалідам з числа воїнів-інтернаціоналістів.

12

13

14

16

17

15