Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання «круглого столу» з питання обговорення пропозицій до Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки відбулося в Степненській сільській раді

11 грудня 2018 року о 13:00 годині в приміщенні Степненської сільської ради відбулося засідання «круглого столу»  з питання обговорення пропозицій до Плану перспективного розвитку Мар’їнського району на 2019-2021 роки.

Участь у обговоренні взяли жителі громади, голова та депутати Степненської сільської ради, керівники структурних підрозділів Мар’їнської райдержадміністрації – члени Ради регіонального розвитку при Мар’їнській райдержадміністрації.

Під час обговорення визначено найбільш  важливі для населених пунктів Степненської сільської ради проблемні питання, які потребують першочергового вирішення. Зокрема це  реалізація проектів з  відновлення  мереж питного водопостачання до сіл Березове, Степне та Солодке, улаштування вуличного освітлення.

Крім того, присутні на заході мешканці попросили Мар’їнську райдержадміністрацію звернутись  з клопотанням до  Донецької облдержадміністрації з питання включення до Плану перспективного розвитку Донецької області на 2019-2021 роки проекту з капітального ремонту автодороги  між селами Новомихайлівка та Степне.

IMG_8200 — копия

IMG_8201 — копия

IMG_8203 — копия