Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання «круглого столу» з представниками міжнародних благодійних організацій

28 березня 2018 року за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва  відбулось засідання «круглого столу» з міжнародними благодійними організаціями.

На зустрічі були присутні представники управління Верховного комісара ООН у справах біженців, благодійних організацій (Міжнародний комітет Червоного Хреста, «Людина в біді» (Чехія), «ADRA», Датська рада у справах біженців, гуманітарна організація «Проліска»), військово-цивільних адміністрацій міст Мар’їнка  та Красногорівка та інші.

Засідання відкрив голова управління Верховного комісара ООН у справах біженців в м.Маріуполь Діну Ліпкану. Зокрема, він доповів про досягнення Національного кластеру з питань відновлення житла на сьогоднішній день.

В ході обговорення було зазначено, що в рамках проходження зимового періоду 2017-2018 рр. кластер з питань житла координував дії з організації та  надавав допомогу у проходженні зимового періоду населенню, що проживає в населених пунктах на лінії зіткнення за наступними пріоритетними напрямками: забезпечення населення необхідними речами зимнього одягу та твердим паливом.

Представники благодійних організацій надали результати своєї діяльності на території району, проаналізували подальші потреби населення, що проживають на лінії зіткнення та визначили пріоритетні напрямки подальшого надання гуманітарної допомоги.

Копия DSC00980

Копия DSC00979