Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання “круглого столу” з представниками міжнародних благодійних організацій

28 вересня 2017 року, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва,  відбулось засідання «круглого столу» з міжнародними благодійними організаціями.

Зустріч  пройшла за участю представників управління Верховного комісара ООН у справах біженців,  а також представників таких благодійних організацій як Міжнародний комітет Червоного Хреста, «Людина в біді» (Чехія), «ADRA», Датської ради у справах біженців, гуманітарної організації «Проліска», представники військово-цивільних адміністрацій м.Мар’їнка та Красногорівка та інші.

Засідання відкрив голова управління Верховного комісара ООН у справах біженців в м.Маріуполь Діну Ліпкану. Зокрема, він доповів про досягнення Національного кластеру з питань відновлення житла на сьогоднішній день.

В ході обговорення було зазначено, що в рамках підготовки до зимового періоду 2017-2018 рр. Кластер з питань житла буде координувати  дії організацій-партнерів з метою надання допомоги у підготовці до зимового періоду населенню, що проживає в населених пунктах на лінії зіткнення за наступними пріоритетними напрямками: забезпечення населення необхідними речами зимнього одягу та твердим паливом. Особлива увага була приділена питанню  утеплення будинків зокрема вікон, підлоги та стін.

Представники благодійних організацій надали результати своєї діяльності на території району, проаналізували подальші потреби населення, що проживають на лінії зіткнення та визначили пріоритетні напрямки надання гуманітарної допомоги до зимового періоду.

Exif_JPEG_420