Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

30 жовтня 2018 року під головуванням в.о. голови Мар’їнської районної державної  адміністрації, голови робочої групи Тетяни Збицької відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мар’їнського району Донецької області, на якому були розглянуті наступні питання порядку денного:

  1. Про роботодавців, які здійснюють діяльність за видом економічної діяльності КВЕД 42 «Будівництво споруд» та виходячи з задекларованої чисельності найманих працівників мають ознаки використання неоформлених трудових відносин.
  1. Про роботодавців, які здійснюють діяльність за видами економічної діяльності КВЕД 43 «Спеціалізовані будівельні роботи» та виходячи з задекларованої чисельності найманих працівників мають ознаки використання неоформлених трудових відносин.
  1. Про роботодавців, які здійснюють діяльність за видами економічної діяльності КВЕД 46.71 «Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами», 47.30 «Роздрібна торгівля пальним» та виходячи з задекларованої чисельності найманих працівників мають ознаки використання неоформлених трудових відносин.

На засідання міжвідомчої робочої групи запрошено 10 керівників підприємств району, а також 9 фізичних осіб-підприємців.

За підсумками засідання робочої групи надано відповідні доручення спрямовані на вирішення питання порядку денного.

IMG_20181030_105404