Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства

30 липня 2019 року під керівництвом в.о. голови Мар’їнської районної державної  адміністрації, голови робочої групи Тетяни Збицької, відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мар’їнського району Донецької област.

В ході засідання були розглянуті наступні питання порядку денного:

-про роботодавців, які здійснюють діяльність за видом економічної діяльності КВЕД 01 «Сільське господарство, мисливство та надання пов’язаних із ними послуг» та виходячи з задекларованої чисельності найманих працівників мають ознаки використання неоформлених трудових відносин;

– про роботодавців, які нараховують заробітну плату нижче мінімального розміру, у яких застраховані особи виконували роботи за договорами цивільно-правового характеру та у яких по застрахованих особах наявна ознака неповний робочий час.

На засідання міжвідомчої робочої групи запрошено 8 суб’єктів господарювання.

За підсумками засідання робочої групи надано відповідні доручення та рекомендації, спрямовані на вирішення питань порядку денного.