Мар'їнська районна державна адміністрація

Мар'їнська районна державна адміністрація

Засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мар’їнській районній державній адміністрації

Сьогодні, 02 лютого 2017 року, під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Тетяни ЗБИЦЬКОЇ, заступника голови райдержадміністрації Володимира Шехірєва відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мар’їнській районній державній адміністрації за участю в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Мар’їнському районі Володимира Жураковського, представників місцевих рад та підприємств району.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Мар’їнському районі Володимир Жураковський на засіданні доповідав, що 18.01.2017 року зареєстрований осередок африканської чуми свиней (далі – АЧС) в с.Слов’янськ Донецької області. Наразі ліквідаційні та охоронно – карантинні заходи тривають.

З метою нерозповсюдження захворювання АЧС  на території району управлінням Держпродспоживслужби в Мар’їнському районі  вживаються заходи щодо здійснення оперативного контролю, керівництва та координації діяльності органів виконавчої влади, державних служб, підприємств, установ, організацій щодо профілактики та недопущення АЧС.

Заслухавши інформацію в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Мар’їнському районі Володимира Жураковського надзвичайна протиепізоотична комісія прийняла ряд термінових та важливих рішень, згідно яких були надані відповідні доручення та рекомендації.

DSC09664

DSC09661

DSC09660

DSC09663